ASO Mazda Gdańsk - Zdanowicz

Elektroniczny rejestr serwisowy (DSR)

Elektroniczny rejestr serwisowy

(DSR)

Tradycyjnie historię serwisową auta sprawdzamy i wpisujemy do książki serwisowej. W Maździe wprowadziliśmy Elektroniczny rejestr serwisowy (DSR) – bezpieczną, podłączoną do Internetu bazę danych, w której przechowywana jest pełna historia serwisowa Twojego auta. Jest on dostępny dla wszystkich samochodów, które zarejestrowaliśmy od lipca 2006 roku.

 

Dlaczego to robimy?

Bo

zwiększa wartość samochodu

Twój Elektroniczny rejestr serwisowy zawiera szczegółowe informacje na temat przeglądów i wykonanych w aucie prac. Uaktualniony rejestr serwisowy zwiększa wartość odsprzedaży samochodu, ponieważ nabywca może łatwo sprawdzić wiarygodną historię serwisową. Zawiera on także informacje na temat zakresu pakietu Mazda Assistance i ewentualnej przedłużonej gwarancji.

Bo

jest pewny

Dla potencjalnych nabywców lub sprzedawców Mazdy z pewnością duże znaczenie ma fakt, że dane serwisowe są bezpiecznie przechowywane w centralnej bazie danych. To oznacza, że nie trzeba się martwić o utratę danych, ani, co ważniejsze, o sfałszowane wpisy do rejestru. Ponieważ historia serwisowa Mazdy zawiera aktualny przebieg przy każdym wpisie do rejestru, można łatwo stwierdzić, czy ktoś przestawiał wskaźniki przebiegu.

Bo

jest wygodny

Powiadomienia serwisowe dopasowane do Twojego stylu jazdy przypomną Ci o stosownym terminie wizyty w serwisie. Przy wykonywaniu usługi serwisowej, dealer może dostarczyć uaktualniony wydruk wszystkich serwisowanych elementów. A jeśli Twoja kopia Elektronicznego rejestru serwisowego ulegnie uszkodzeniu lub zginie, możesz poprosić dealera o nową.

Aplikacja

MyMazda

Ta bezpłatna aplikacja daje Ci dostęp do historii serwisowej samochodu, pomaga znaleźć dealera i uzyskać pomoc.